Sziget nálepky stahujte zdarma na VIBERu

Fri Nov 25 08:54:16 2016

Viber a Sziget slaví partnerskou spolupráci tím, že vypouští speciální festivalovou sadu nálepek po celé Evropě. Viber, jedna z předních aplikací globálních zpráv a festival Sziget oznámili, že se stanou první maďarskou značkou, která vytvoří svou vlastní sadu nálepek na Viberu. Oficiální nálepky „Szitizen“, „občan Szigetu“, budou dnes k dispozici k bezplatnému stažení po celé Evropě včetně Maďarska, kde Viber má více než 2,8 milionu uživatelů.

Fanoušci Szigetu mají nyní možnost sdílet pozitivní energii a nadšení z festivalu prostřednictvím celosvětově populární platformy Viber díky unikátní a expresivní sadě nálepek festivalu Sziget.

Stáhněte si zdarma sadu nálepek Sziget: http://stickers.viber.com/pages/szigetfestival

Sledujte veřejný chat Szigetu a exkluzivní zprávy z festivalu: http://chats.viber.com/sziget

Viber a Sziget stále pracuje na budoucím vývoji komunikace na festivalech a na opravdu jedinečném festivalovém zážitku. Jde o průkopnickou iniciativu obou partnerů a Viber sada nálepek maďarské značky je nyní poprvé k dispozici včetně třiceti zábavných nálepek, které vystihují festivalovou náladu a atmosféru, jejichž cílem je vzájemně sblížit místní a mezinárodní návštěvníky festivalu se svými blízkými.

 

Viber a Sziget zahájili letos v létě dlouhodobé strategické partnerství, když jsme představili jedinečnou a exkluzivní službu, která je zcela zdarma: osobní festivalové zprávy odeslané v reálném čase na telefony návštěvníků festivalu s aplikací Viber v době konání festivalu. Milovníci festivalu také sledovali veřejný chat Szigetu, aby měli přehled o aktualizacích a užívali si překvapení hlavního podia s naší Kiss kamerou. Sada nálepek Sziget je dalším, ale jistě ne posledním krokem spolupráce k vytvoření nejvýznamnější festivalové komunikace, která existuje”, řekl Atanas Raykov, generální ředitel CEE společnosti Viber.

 

Sziget slaví 25. výročí Ostrova svobody (Island of Freedom) v roce 2017. Jde o zásadní událost, o které uživatelé aplikace Viber budou moci získat veškeré exkluzivní informace prostřednictvím své oblíbené aplikace zpráv. „Chystáme několik inovativních překvapení pro návštěvníky Szigetu jak před 25. výročním festivalem, tak i během něj, protože se pro ně snažíme vytvořit nezapomenutelný festivalový zážitek. Jsme také šťastní a nadšení z vydání naší sady nálepek v aplikaci Viber, což je další milník naší spolupráce. Je naším přáním, aby tato sada byla plná zábavy, stejně jako Sziget, aby se lidem z Ostrova svobody moc líbila”, dodal Tamas Kadar, generální ředitel Szigetu.

 

 

O aplikaci Viber

Viber je součástí koncernu Rakuten a zdarma spojuje uživatele po celém světě s lidmi, kteří jsou pro ně nejdůležitější. S platformou obsahující více než 800 milionů uživatelů Viber umožňuje lidem být v kontaktu způsobem, který je pro ně nejlepší, ať už prostřednictvím jednotlivých zpráv, video hovorů nebo skupinových chatů nebo sledováním značek a celebrit na veřejných účtech. Viber dobře funguje na iPhone®, iPad®, telefonech a tabletech Android™, telefonech Windows, Windows®, Windows 8®, Mac a na zařízeních se systémem Linux přes mobilní nebo WiFi připojení. Máte-li dotazy ohledně médií, obraťte se na media@viber.com

 

O festivalu Sziget

Festival Sziget, Ostrov svobody, je sedmidenní festival, který se koná na krásném zeleném ostrově uprostřed Budapešti. Celotýdenní non-stop událost, kde najdete zhruba 50 programových stanovišť a nabídka zahrnuje okolo 200 událostí denně, je považována za jedno z nejlepších a největších multikulturních setkání na světě. Jména účinkujících kapel sahají od těch největších na mezinárodní poprockové scéně až po hvězdy elektronické a world music, i když tu při procházce po obrovském festivalovém areálu najdete i metal, folk, jazz, blues, alternativní a dokonce i klasickou hudbu. Sziget není jen hudba, nabízí také různé kulturní programy jako divadla, cirkus nebo výstavy. Také tu najdete pláž, kde si můžete do sytosti užít léta a Dunaje. Také jde o jediný velký festival, kde najdete autentickou romskou hudbu a místo pro gay komunitu. A neměli bychom zapomínat na to, že festival se nachází uprostřed Budapešti, turistickém městě s živou kulturní scénou, krásnými historickými budovami, tureckými lázněmi a s hospodami, které záměrně vypadají jak před demolicí. Festival ročně přiláká více než  496000 „Szitizenů“ během týdne svého konání.