News

Sziget 2017 je minulostí. Zajímavá fakta a termín pro ročník 2018

Sziget festival 2017 přivítal více než 450.000 Szigeťanů, kteří si letos přijeli užít sedmidenní non-stop party na ostrově svobody. Narozeninový 25. ročník měl dva zcela vyprodané dny. Na Sziget dorazili lidé z více než 100 zemí celého světa. Hlavními hvězdami byli Pink, Macklemore, Kasabian a Wiz Khalifa.

Galantis & Iggy Azalea na Szigetu

Místo zrušených koncertů vystoupí na Szigetu dvě hvězdy současné popové scény - Iggy Azalea a Galantis. Sobotní party bude nezapomentutelná!

Změna v programu - Rita Ora a Clean Bandit nepřijedou!

Tak tohle se nám nepíše lehce. Bohužel měníme program! Těsně před festivalem managment hned dvou kapel oznamil zrušení vystoupení na Sziget Festivalu - Rita Ora a Clean Bandit nepřijedou mezi nás. :( V této chvíli usilovně pracujeme na náhradním programu a věříme, že se nám podaří volné místa před Macklemore & Ryan Lewis v sobotním programu zaplnit a celý večer si užijeme na 100%.

3denní permanentky

Hungarian Tourism Agency a Sziget Cultural Management představují novou speciální vstupenku na Sziget festival pro ty, kteří si chtějí vychutnat třídenní víkend v Budapešti a užít si Sziget, což je jeden z největších a nejlepších festivalů v Evropě. Zelený ostrov, jež se nachází v srdci maďarské metropole se po čas festivalu (od 9. do 16. srpna) promění v Ostrov svobody.

The Chainsmokers předvedou na živo své hity v neděli 13. srpna

D nes oznámili organizátoři festivalu Sziget posledního hlavního headlinera, raketově populární The Chainsmokers. Rozdělení doposud oznámených hlavních hvězd podle jednotlivých dní nyní vypadá takto:

Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další

Program Szigetu se stále rozrůstá o další hvězdy a na fanoušky čeká týdenní nonstop zábava na více než 50 různých místech festivalu. K dříve ohlášeným P!nk, Kasabian, Jamie Cullum, Wiz Khalifa, Major Lazer, PJ Harvey či alt-J se na letošním Szigetu přidávají hvězdy jako Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro či Birdy a dalších sedm kapel. Zlevněné vstupenky je možné zakoupit do 31. května.

25. ročník Szigetu nabízí take hvězdy world music

K 25. výročí festivalu Sziget připravili na letošní World Music Stage organitazoři průřez tím nejlepším z tohoto žánru co hrálo na Szigetu za posledních 25 let. Nultý den odstartuje maďarská hudební vlna, která bude v dalších dnech následovaná průřezem světové hudby, jak ze současnosti, tak z minulosti. Návštěvníci se tak mohou těšit například na hvězdy jako jsou Klezmatic či Goran Bregovič, ale I na spoustu dalších skvělých jmen. Právě teď zveřejňujeme kompletní program World Music Stage na Szigetu.

P!NK na Szigetu!

P!NK znovu míří na festival Sziget. Právě tato popová diva je prvním velkým a zvučným jménem, které jako headliner odstartuje 9. srpna sedmidenní party uprostřed Budapešti. V programu se k již ohlášeným Kasabian, Major Lazer, PJ Harvey či Alt-J navíc nově přidávají další jména jako je Wiz Khalifa, Rita Ora či The Courteeners. Z České republiky míří na Sziget Klára Výtisková se svoji kapelou Klara & The Pop.   Cenově zvýhodněné vstupenky jsou k dispozici až do 31. května.

Wiz Khalifa a Rita Ora

Na Sziget míří Wiz Khalifa, také Rita Ora a to není vše - Alex Clare, The Courteeners, The Vaccines a spousta dalších. Taneční scénu v obřím stanu Arena rozezní také nově oznámení Paul van Dyk a Bassjackers.