News

Nová jména programu a návrat taneční Arény

Program Szigetu se rychle plní!!! Ostrov svobody ohlásil spoustu novinek: obří stan Telekom Arena pro světové hvězdy taneční hudby se vrací na Sziget. Nejmladší titán současné elektronické scény Martin Garrix se pak na hlavním pódiu zhostí pompézní závěrečné show. Organizátoři opět slibují pestrost a prozradili dalších 30 hvězdných jmen programu tohoto skvělé festivalu.  

Sziget odstartuje Robbie Williams

Sziget Festival, čerstvý vítěz kategorie „Best Major Festival“ v Evropě, představuje headlinera otevíracího dne, kterým je Robbie Williams. Týdenní festivalová party v Budapešti odstartuje velkolepě 10. srpna (tzv. Den -1), kdy Robie Wiliams představí Szigeťanům svou show ‘Let Me Entertain You Tour’.  Vstup na tento festivalový den zajišťují týdenní permanentky, denní vstupenky půjdou do prodeje jen v limitovaném množství.

Sziget=Best Major European Festival

Sziget Festival opět získal ocenění Best Major European Festival, Děkujeme vám! Máme zasebou skvělý rok a chceme Vám dokázat, že i ročník 2015 bude n.1.

Sziget 2015: kola se roztáčejí!

Festival Sziget bude opět mít více než 50 programových lokalit a nyní pořadatelé začínají poodhalovat line-up kapel. Island of Freedom je vždy tím pravým místem pro barvitý program a v tomto roce bude Sziget událostí, která se snaží představit co nejvíce žánrů a uměleckých forem. Pro rok 2015 již potvrdili účast Florence and the Machine, Alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx a mnozí další. Permanentky v předprodeji jsou k dispozici do 31. prosince 2014.

Festival Sziget - Aftermovie

Film ze Szigetu 2014 je na světě! A jeho cíl je prostý: snaží se navodit atmosféru loňského srpna a dává nám krátce nahlédnout do letošního festivalu v Budapešti. Osm měsíců před začátkem Island of Freedom 2015 se již pomalu utváří komunita Szigeťanů, protože už bylo prodáno více než 10% vstupenek. Sziget Festival se koná na nádherném ostrově v srdci Budapešti od 10. do 17. srpna 2015.

Tři nominace pro Sziget

Festival Sziget zabodoval v nominacích European Festival Awards. Pořadatelé vybírali ze stovek festivalů z 35 různých zemí, pro které hlasovalo více než jeden milion fanoušků a mezi závěrečnou desítku v každé kategorii se dostali hned čtyři festivaly Sziget Cultural Managementu: Sziget Festival, MasterCard Balaton Sound, Volt Festival a B.my.Lake.

Předprodej zahajuje speciální nabídkou

Jak se stát speciálním Szigeťanem během 24 hodin? Kupte si 7 denní nebo 5 denní permanentku během prvních 24 hodin prodeje vstupenek a speciální szigeťanský balíček dorazí přímo k vám domů!

415 tisíc Szigeťanů na Ostrově svobody

Festival Sziget tento rok zaujal rekordní počet fanoušků! Na Ostrově svobody v centru Budapešti se jich během celého festivalu střetlo 415 tisíc. Padesát tisíc  týdenních permanentky bylo vyprodáno už před festivalem a rekordní zájem byl o čtvrteční program, kdy v areálu bylo 85000 návštěvníků a organizátoři vyvěsili oznámení – vyprodáno. 23. ročník Sziget festivalu se uskuteční 10.8.- 17.8.2015

Sziget mezi nejlepšími v Evropě

Sziget a jeho další festivaly zařazeny mezi nejlepšími v Evropě. Pořadatelé cen European Festival Awards právě vyhlásili užší výběr nejlepších festivalů v několika kategoriích. Pořadatelé vybírali z více než 360 festivalů z 34 různých zemí a mezi závěrečnou desítku v každé kategorii se dostali hned čtyři festivaly Sziget Cultural Managementu: Sziget Festival, MasterCard Balaton Sound, Volt Festival a B.my.Lake.  

Sziget in the Top 3

Sziget Festival is among the top 3 international festivals, shortlisted for HELGA, a new and independent award for open-air festivals, organized by Reeperbahn Festival and Festivalguide in Germany.