News

Colosseum - party ve dne v noci!

Vítejte v Colosseu. Oblíbená stage všech příznivců taneční a elelktronické hudby. Mrkněte na sezna DJs, kteří během sedmi denního festivalu Sziget budou vystupovat na této stage!

Slovenští Fúzy Múzy zvítězili nad českým Pianem v soutěži Jednou ranou na Sziget

V pražském Rock café skončil druhý ročník soutěže Jednou ranou na Sziget vítěztvím kapely Fúzy Múzy.  Součet hlasů návštěvníků ze tří finálových koncertů přinesl muzikantům ze Slovenska nejen vítěztví v soutěži nad druhou finalovou kapelou, kterou bylo pražské Piano, ale hlavně jistotu koncertu na Szigetu, největším festivalu střední Evropy.

A je tu finále! Česko-slovenský souboj rozhodnou návštěvníci koncertů.

Piano (CZ) a Fúzy Múzy (SK) budou usilovat o přízeň fanoušků na třech koncertech, kteří svými hlasy určí vítěze Jednou ranou na Sziget. Ale nejen kapely mohou vyhrát účast na Szigetu. Na každém koncertě získá také jeden z návštěvníků permanentku na festival, který se letos koná 10.-17.8. a vystoupí na něm takové hvězdy jako Rihanna, Muse, Sia, Manu Chao, David Guetta, Die Antwoord, Bastille, Noel Gallagher's High Flying Birds , a další.

Die Antwoord, Skunk Anansie ovládnou -1 den (10. srpna) a navíc Afrojack plus další zajímavá jména pro fanoušky EDM.

Program Szigetu se obohacuje o jména jako Afrojack, Die Antwoord, Skunk Anansie, Troyboi a mnoho dalších. Festival totiž nabízí obrovské množství hudebních žánrů od světový hvězd, přes world music, jazz až po EDM a další nehudební aktivity jako je nový cirkus, pouliční divadlo a další. Užijte si to na zeleném ostrově uprostřed Budapešti mezi 10.-17. srpnem 2016. Cenově zvýhodněné vstupenky jsou k dispozici až do 5. května.

Objevte hudbu celého světa. Sziget World Music Stage nabízí Gorana Bregoviče, Leningrad, Buika i Värttinu a další

World Music Stage na Szigetu letos odstartuje skvělý program již 11. srpna koncert hvězdné Buika , nasledovaný jmény jako Goran Bregovič Wedding and Funeral Band , Leningrad, Rachid Taha a dalšími umělci z celého světa.

Kaiser Chiefs a Manu Chao La Ventura na Szigetu. Závěrečná show pojede v rytmu Hardwell.

Festival Sziget neustále obohacuje svůj program a představuje dalších devět jmen. Na festivalu konajícím se 10.-17. srpna 1016 v Budapešti uvidíte Manu Chao La Ventura, Hardwell, Kaiser Chiefs a mnoho dalších. Letošní line-up se jmény jako jsou Rihanna, Muse, Sia, Noel Gallagher , táhne víc než kdy předtím.  Pětidenní permanentky jsou již vyprodány, stejně jako řada kempů. Zbývají tak už jen jednodenní vstupenky a sedmidenní permanentky.

Sziget vytahuje další trumf - Rihanna.

Organizátoři Szigetu s radostí oznamují, že headlinerem nultého dne (11.8.) bude hvězda popové scény Rihanna. Do programu festivalu konajícího se 10.-17. srpna, tak přibyla další světová ikona.

Piano a Fúzy Múzy jsou finalisté soutěže Jednou ranou na Sziget

En.dru bude prvním zástupcem ČR na letošním Szigetu. Známe také dvojici finalistů soutěže Jednou ranou na Sziget. Zda dalším vystupujícím na festivalu bude Piano (CZ) nebo Fúzy Múzy (SK), rozhodnou návštěvníci koncertů (28.4. Bratislava, 5.5. Budapešť, 6.5. Praha). Na každém koncertě získá také jeden z návštěvníků permanentku na festival Sziget.

Na Szigetu předvede svou show En.dru

En.dru bude prvním zástupcem ČR na letošním festivalu Sziget. Čerstvý vicemistr světa v loopingu „ Boss World Looping Championship“ a dvojnásobný mistr ČR v beatboxu bude prezentovat svoji jedinečnou show na Szigetu poprvé. Sziget se letos koná 10.8.-17.8. a vystoupí na něm takové hvězdy jako Muse, Sia, David Guetta, Noel Gallagher's High Flying Birds , Chvrches, The Lumineers, Bastille, Bloc Party, Roisín Murphy a další

SIA, Noel Gallagher's High Flying Birds a další jen zvýrazňují už tak vynikající program Szigetu.

Sziget pokračuje v oznamování nových kapel a seznam vystupujících rozšířil o dalších 14 zvučných jmen. Na festivalu tak zahrají Sia, Noel Gallagher's High Flying Birds , Travis Scott, Jake Bugg a další. Týdenní dovolená uprostřed Budapešti ve společnosti hvězd se koná  10.-17. srpna 2016.