News

Jak bydlet na Szigetu

Sziget je známý svými pohodlnými kempy a příjemnou společností návštěvníků. Buďte toho součástí! Buďte milí, pozdravte své sousedy a třeba najděte nové přátele! Zákládní rozdělení je na dvě možnosti: buď budete kempovat v areálu nebo se ubytujete v Budapešti. Areál nabízí nepřeberné množství a variant ubytování. Základní je zdarma, nadtandartní nabízí větší pohodlí a služby až po Glampingové balíčky a domky. Pokud ale preferujete ubytování mimo areál, Budapešťje plné nabídek různých hotelů, hostelů i soukromých privátů ve všech cenových hladinách. Pokud chcete opouštět areál každou noc, nepochybně nebudete mít problém najít vhodné ubytování.

Sziget zahájil předprodej

V neděli 25. záři v 17:00 začal předprodej na 25. ročník festivalu Sziget 2017. Prvních pětadvacet hodin byla permanentka nejen za nejnižší cenu, ale navíc každý kupující obdržel speciální balíček s řadou upomínkových předmětů. Festival Sziget chce své čtvrtstoletí oslavit velkolepě a plánuje připravit skvělý program. Protože však chce odměnit své nejvěrnější fanoušky, připravil prodejní akci již nyní i s řadou výhod.

Festival Sziget 2016 přivítal rekodních 496 000 návštěvníků.

Letošní dvacátý čtvrtý ročník festivalu Sziget navštívilo téměř půl milionu lidí z více než sto zemí světa. Nejen  koncerty světových hvězd jako byla letos Rihanna, Muse, Sia nebo The Chemical Brothers, ale i množství dvou tisíc dalších vystoupení, koncertů a divadelních představení v unikátním ostrovním areálu v centru Budapešti zapříčinili rekordní návštěvu. Příští Sziget se koná 9.-16. srpna 2017.

Permanentky na Sziget jsou vyprodány. Denní stále v prodeji.

Festival Sziget dosáhl nového milníku. Celotýdenní permanentky se totiž již v červnu vyprodali. Ostrov svobody rovněž vytvořil rekord v počtu zastoupených národností, jelikož přeprodejní permanentky si koupili lidi ze 102 zemí. Důležité upozornění: denní vstupenky jsou stále k dispozici, ale nakupujte rychle, protože ubývají rekordní rychlostí!

The Chemical Brothers a Tinie Tempah doplňují letošní program Szigetu. Do programu přibylo dalších více jak 20 jmen.

Téměř vyprodaný festival Sziget má již kompletní program pro hlavní pódia. K již pestrému line-upu se připojí hvězdy The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors, BOY, BØRNS, Fedde Le Grand, Laidback Luke a mnoho dalších. Vstupenky se prodávají s rekordní rychlostí a kdo chce vychutnat Sziget po celou dobu sedmi dnů, by neměl již déle odkládat nákup.

Colosseum - party ve dne v noci!

Vítejte v Colosseu. Oblíbená stage všech příznivců taneční a elelktronické hudby. Mrkněte na sezna DJs, kteří během sedmi denního festivalu Sziget budou vystupovat na této stage!

Slovenští Fúzy Múzy zvítězili nad českým Pianem v soutěži Jednou ranou na Sziget

V pražském Rock café skončil druhý ročník soutěže Jednou ranou na Sziget vítěztvím kapely Fúzy Múzy.  Součet hlasů návštěvníků ze tří finálových koncertů přinesl muzikantům ze Slovenska nejen vítěztví v soutěži nad druhou finalovou kapelou, kterou bylo pražské Piano, ale hlavně jistotu koncertu na Szigetu, největším festivalu střední Evropy.

A je tu finále! Česko-slovenský souboj rozhodnou návštěvníci koncertů.

Piano (CZ) a Fúzy Múzy (SK) budou usilovat o přízeň fanoušků na třech koncertech, kteří svými hlasy určí vítěze Jednou ranou na Sziget. Ale nejen kapely mohou vyhrát účast na Szigetu. Na každém koncertě získá také jeden z návštěvníků permanentku na festival, který se letos koná 10.-17.8. a vystoupí na něm takové hvězdy jako Rihanna, Muse, Sia, Manu Chao, David Guetta, Die Antwoord, Bastille, Noel Gallagher's High Flying Birds , a další.

Die Antwoord, Skunk Anansie ovládnou -1 den (10. srpna) a navíc Afrojack plus další zajímavá jména pro fanoušky EDM.

Program Szigetu se obohacuje o jména jako Afrojack, Die Antwoord, Skunk Anansie, Troyboi a mnoho dalších. Festival totiž nabízí obrovské množství hudebních žánrů od světový hvězd, přes world music, jazz až po EDM a další nehudební aktivity jako je nový cirkus, pouliční divadlo a další. Užijte si to na zeleném ostrově uprostřed Budapešti mezi 10.-17. srpnem 2016. Cenově zvýhodněné vstupenky jsou k dispozici až do 5. května.

Objevte hudbu celého světa. Sziget World Music Stage nabízí Gorana Bregoviče, Leningrad, Buika i Värttinu a další

World Music Stage na Szigetu letos odstartuje skvělý program již 11. srpna koncert hvězdné Buika , nasledovaný jmény jako Goran Bregovič Wedding and Funeral Band , Leningrad, Rachid Taha a dalšími umělci z celého světa.