News

PJ Harvey, Alt-J, George Ezra a dalších 19 jmen

Jubilejní 25. ročník festivalu Sziget má ve svém programu už takové hvězdy jako jsou Kasabian, Major Lazer, Dimitri Vegas & Like Mike, Flume, Interpol, Billy Talent, Two Door Cinema Club, Jamie Cullum a mnoho dalších. Nyní přidává další várku 22 jmen, kterým vévodí  PJ Harvey, Alt-J, Rudimental live, George Ezra a White Lies. Sziget také upozorňuje, že už tento týden končí soutěž pro výtvaníky, designery a grafiky ve které se rozdělí sto tisíc Euro.

Program přidává Kasabian, Jamie Cullum, Clean Bandit, Interpol, Flume a další

Festival Sziget, který získal v lednu prestižní cenu EFA v kategorii Artist´s Favourite Festival ( Oblíbený festival umělců), rozšiřuje svůj program o dalších osmnáct jmen. Jubilejní pětadvacatý ročník festivalu oslaví na Ostrově svobody také Kasabian, Jamie Cullum, Clean Bandit, Interpol, Flume, Billy Talent a potvrzeno bylo i mnoho dalších.

Major Lazer, Tom Odell a další. Sziget Festival zveřejňuje prvních 14 jmen jubilejního ročníku.

Máme tu prvních čtrnáct jmen programu jubilejního pětadvacatého ročníku. Je to jen první a drobná část celého obřího festivalu, kde se odehrává každý rok kolem téměř dvěstě různých koncertů, divadelních či jiných představení každý den a to na padesáti různých podiích a místech po celém areálu. Termín jubilejního 25. ročníku festivalu Sziget je 9.-16. srpna 2017. Zlevněné vstupenky budou dostupné do 31.12.2016

Prožij Sziget 2016 znovu, je tu aftermovie festivalu.

Sziget na rok 2017 plánuje velké oslavy 25. výročí konání festivalu. Že to bude stát za to, je snadné si představit i díky zhlédnutí nového aftermovie z ročníku 2016. Vstupenky na Sziget 2017 (9.-16.8.2017) jsou dostupné za sníženou cenu jen do konce letošního roku!!! Více jak 25% vstupenek je již vyprodáno!

Sziget nálepky stahujte zdarma na VIBERu

Viber a Sziget slaví partnerskou spolupráci tím, že vypouští speciální festivalovou sadu nálepek po celé Evropě. Viber, jedna z předních aplikací globálních zpráv a festival Sziget oznámili, že se stanou první maďarskou značkou, která vytvoří svou vlastní sadu nálepek na Viberu. Oficiální nálepky „Szitizen“, „občan Szigetu“, budou dnes k dispozici k bezplatnému stažení po celé Evropě včetně Maďarska, kde Viber má více než 2,8 milionu uživatelů.

Jak bydlet na Szigetu

Sziget je známý svými pohodlnými kempy a příjemnou společností návštěvníků. Buďte toho součástí! Buďte milí, pozdravte své sousedy a třeba najděte nové přátele! Zákládní rozdělení je na dvě možnosti: buď budete kempovat v areálu nebo se ubytujete v Budapešti. Areál nabízí nepřeberné množství a variant ubytování. Základní je zdarma, nadtandartní nabízí větší pohodlí a služby až po Glampingové balíčky a domky. Pokud ale preferujete ubytování mimo areál, Budapešťje plné nabídek různých hotelů, hostelů i soukromých privátů ve všech cenových hladinách. Pokud chcete opouštět areál každou noc, nepochybně nebudete mít problém najít vhodné ubytování.

Sziget zahájil předprodej

V neděli 25. záři v 17:00 začal předprodej na 25. ročník festivalu Sziget 2017. Prvních pětadvacet hodin byla permanentka nejen za nejnižší cenu, ale navíc každý kupující obdržel speciální balíček s řadou upomínkových předmětů. Festival Sziget chce své čtvrtstoletí oslavit velkolepě a plánuje připravit skvělý program. Protože však chce odměnit své nejvěrnější fanoušky, připravil prodejní akci již nyní i s řadou výhod.

Festival Sziget 2016 přivítal rekodních 496 000 návštěvníků.

Letošní dvacátý čtvrtý ročník festivalu Sziget navštívilo téměř půl milionu lidí z více než sto zemí světa. Nejen  koncerty světových hvězd jako byla letos Rihanna, Muse, Sia nebo The Chemical Brothers, ale i množství dvou tisíc dalších vystoupení, koncertů a divadelních představení v unikátním ostrovním areálu v centru Budapešti zapříčinili rekordní návštěvu. Příští Sziget se koná 9.-16. srpna 2017.

Permanentky na Sziget jsou vyprodány. Denní stále v prodeji.

Festival Sziget dosáhl nového milníku. Celotýdenní permanentky se totiž již v červnu vyprodali. Ostrov svobody rovněž vytvořil rekord v počtu zastoupených národností, jelikož přeprodejní permanentky si koupili lidi ze 102 zemí. Důležité upozornění: denní vstupenky jsou stále k dispozici, ale nakupujte rychle, protože ubývají rekordní rychlostí!

The Chemical Brothers a Tinie Tempah doplňují letošní program Szigetu. Do programu přibylo dalších více jak 20 jmen.

Téměř vyprodaný festival Sziget má již kompletní program pro hlavní pódia. K již pestrému line-upu se připojí hvězdy The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors, BOY, BØRNS, Fedde Le Grand, Laidback Luke a mnoho dalších. Vstupenky se prodávají s rekordní rychlostí a kdo chce vychutnat Sziget po celou dobu sedmi dnů, by neměl již déle odkládat nákup.