Kdo je Szitizen Prime / Szigeťan Prime?

Szitizen Prime (Szigeťan Prime) se nazývají první návštěvníci, kteří se rozhodli že přijedou na Ostrov svobody. Tyto Szigeťané získali svoji vstupenku na festival Sziget v prvních hodinách předprodeje. Největší fanoušci Szigetu získají nejen speciální Szitizen Prime balíček, který jim bude doručený až domů, ale mají také šanci získat exkluzivní VIP balíček. Tento VIP balíček je určený jen pro pár Szigeťanů a výhody tohoto balíčku si budou moci užít přímo během festivalu.       

Kdo se stal Szitizen Prime / Szigeťan Prime?

Prodej speciálních Szitizen Prime permanentek probíhal v prvních 25 hodin předprodeje permanentek na Sziget 2017.

Přesné datum: 25. září od 17:00  – 26. září do 18:00.

Co je Szitizen Prime balíček?

Součástí zakoupené permanentky v prvních 25 hodinách od začátku předprodeje byl také Szitizen Prime balíček, doručen poštou až do domu. Balíček obsahuje předměty, kterého budou připomínat atmosféru Szigetu až do jeho začátku v srpnu 2017. Balíček určitě bude obsahovat nejen tričko Szigetu a vlajku, ale také řadu dalších drobností a zajímavostí, které brzy zveřejníme.  

Szitizen Prime VIP Packages

Szigeťané, kteří si zakoupili permanentky během prvních 25 hodin předprodeje, měli šanci získat VIP balíček. Do slosovaní byla automaticky zařazená každá nákupní transakce. Dvacet pět vylosovaných si užije opravdu mimořádné zážitky na festivalu.

Těšíme se na Vás na Ostrově svobody! Uvidíme se brzy!