Party na lodi

 

Co je „Sziget 25 – Cruisin” plavba?

Výletní lodě v centru Budapešti vám nabídnou naprosto jedinečnou přiležitost zažít party na lodi s unikátním výhledem  při plavbě po legendárním Dunaji. Elegantní loď Europe, na které se party budou odehrávat, nabízí pro každého něco. Pokud máte zájem odpočívat po náročné noci na festivalu, budou zde nafukovací vaky pro hodlné válení s výhledem na světoznámé panorama Budapešti i s legendarní budovou parlamentu. Kdo bude plný energie, může pokračovat v blaznivé a pulzující party na palubě. Účastníci plavby budou mít výhled na stovky historických budouv, proplouvat pod starobylýmy mosty a prožijí nezapometulnour party na vodách Dunaje.  

Proč bude skvělé se účastnit PARTY plavby?

Garantujeme veškerý komfort, což znamená, že se můžete nalodit buď v centru Budapešti (Batthyányi tér) nebo přímo v místě festivalu, tj. na Ostrově svobody. Po plavbě vás soukromé autobusy přepraví za příplatek zpátky na Sziget. (Zakupte si jízdenku na autobusy už nyní v našem webshopu.) Po celou dobu výletu garantujeme pohodlí a to nejen během plavby, ale už při cestě autobusem z festivalu do přístavu a zpět. Vyhlídková loď nabízí množství nezapomenutelných výhledů na město, které nemáte šanci zažít jinde než z paluby výletní lodi. Navíc si můžete vychutnávat léto na lehátkách se svým oblíbeným drinkem. Unikátní výhled, zajímavý program a skvělá muzika - plavba na kterou nezapomenete.

Proč je plavba tak výjímečná?

Budapešť na této plavbě vás přivítá a představí způsobem, že se to pro vás stane  nezapomenutelným zážitkem, který se vám v tomto městě podaří jen málokdy prožít. Specialní nabídka jídel a výborné pivo na palubě, taneční party i pohodlné lehátka. Tuhle pavbu si budete moci užít přesně takovým způsobem, který vám nejvíce bude vyhovovat!  

Časový harmonogram plavebních tras od 9. do 13. srpna

10 - 11 hod: Nástup transport Batthyányi tér/ Szilágyi Dezső tér

11 – 12 hod: přístav na náměstí Szilágy Dezső - nalodění na party loď

12 – 13hod: Nalodění u přistaviště Sziget

13 – 17hod: Plavba - (Sziget – konec Szigetu - most Rákóczi ( záleží na výšce hladiny)- Náměstí Batthyányi / Náměstí Szilágyi Dezső).

17-18 hod: Výstup na náměstí Batthyányi, kde budou přistavené autobusy*, které vás zavezou zpět na festival

 

Upozorňujeme, že pro autobusovou dopravu si budete muset zakoupit extra jízdenku.

Zakoupit vstupenky na Cruisin plavbu!